Treningi Personalne

w domu w ogrodzie w parku  w klubie

szczęśliwa atrakcyjna uśmiechnięta ♥  

powrót do formy trening w ciąży i powrót do formy po porodzie trening ogólnorozwojowy ♥  

wspólne treningi – z partnerem, przyjaciółką, dziećmi 

♥ nie martw się! 🙂 ♥ przyjadę do Ciebie lub umówimy się w dogodnym dla Ciebie miejscu ♥

Chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów, wzmocnić swoje ciało, a przede wszystkim zadbać o swoje zdrowie? Jednocześnie masz poczucie gonitwy z czasem i braku siły? Nie wierzysz, że możesz znaleźć kilka chwil dla siebie by przywrócić dawną formę, nie mówiąc już o takiej”ekstrawagancji” jak wyjście do klubu? Nie martw się.

Przyjadę do Ciebie 🙂 

Spotkamy się u Ciebie lub w dogodnym dla Ciebie miejscu – tak byś nie musiała spuszczać z oka dzieci podróżować zbyt daleko i czuła się komfortowo. Wspólnie zadbamy o zdrowie Twoje i Twojej rodziny. Przeprowadzimy razem trening dopasowany do Twoich  indywidualnych potrzeb, przygotujemy plan prawidłowego odżywiania. A może zaangażujemy do treningu Twojego partnera lub Dziecko?  Wszystko zależy od Ciebie 🙂 

Poczuj się atrakcyjna, szczęśliwa i pewna siebie 🙂 Już dzisiaj zadzwoń i umów się ze mną na konsultację oraz próbny trening, a wspólnie osiągniemy Twój cel! Moja pasja do ludzi oraz do tego co robię oraz wiele lat doświadczenie dają gwarancję sukcesu oraz pozytywnie i efektywnie spędzonego czasu. 

O czym marzysz?

Zadzwoń, napisz, powiedz o czym marzysz.

Czekam na  Ciebie z niecierpliwością 🙂  

Asia 

 

 

Shopping cart

Subtotal
Shipping and discount codes are added at checkout.
Checkout