Happy days? Happy Life!!

Hej Aśka nie wiesz co się stało wstałam dziś jak skowronek wypoczęta zrelaksowana brakowało mi chyba tego przede wszystkim tych kobitek które zawsze tak ciepło witają a przede wszystkim Ciebie pełnej energii i zarażającej tą adrenalinką którą masz myślałam że się nie dzwignę dziś a tu taka niespodzianka nawet nie mam zakwasów hi hi hi

 

Taka oto wiadomość mnie dzisiaj rano powitała. Nie muszę mówić, że  poczułam się wspaniale. To prawdziwe szczęście kochać ludzi.  Tak po prostu, bez wyrzeczeń, zobowiązań  i oczekiwań.  Dbać o ich dobre samopoczucie a przy okazji i zdrowie, czasami w czymś wspomóc.   A może szczęściem jest  mieć pasję i móc z ludźmi ją realizować?  Wzajemnie napędzać się do działania, wspólnie doładowywać się pozytywną energią ?   🙂  Taką mam dzisiaj  refleksję z ostatnich paru dni. Powrót B. na basen, upominki od P i A 🙂   Zajęcia  Zumby, Aqua czy Aktywne 9miesięcy, mam przyjemność spędzać w radosnym nastroju, z  dystansem do siebie i świata w otoczeniu sympatycznych ludzi. Ma być energetycznie i pogodnie, a moje Panie mają wychodzić z nich usmiechnięte i szczęśliwe! Widząc je takie mam poczucie dobrze  wykonanej roboty 😉 Za każdym razem jest to happy-dopełnienie dnia i za to Wam dziękuję !

Od dzisiaj patrząc na skrzydło anioła na swojej ręce będę widziała radosną i szczęśliwą twarz dziewczyny, która bardzo chciała i której się udało.  Jej radość wraca do mnie niczym bumerang i  ze zdwodo tego ze zdwojoną siłą.  Taki widok sprawia, że masz więcej energii do działania, widzisz sens i chesz  przyczynić się do  kolejnych i kolejnych takich uśmiechów.

Bo chciałbym by życie było Fit, Healthy ale przede wszystkim Happy . Taki jest mój cel i takich pragnę widzieć ludzi.

I jeśli będę mogła chociaż trochę się do tego  przyczynić – chcę to robić!  🙂

 

Dziękuję Ci bardzo, że poświęciłaś czas na przeczytanie tego wpisu. 

Mam nadzieję, że okazał się on przydatny i przyniósł Ci potrzebną wiedzę oraz cenne wskazówki. 

A może był przyczyną refleksji lub chwili relaksu?

Shopping cart

Subtotal
Shipping and discount codes are added at checkout.
Checkout