Dzień Zdrowy !

“Zdrowy” – bo każdy zdrowy dzień to Dzień Dobry! 🙂

Witam Was bardzo serdecznie!

Kochani, z wieloma z Was znamy się nie od dzisiaj. Ostatnich 10 lat mojej fitnessowej pasji bardzo mnie wzbogaciło. W wiedzę i umiejętności, ale przede wszystkim w przeżycia, emocje oraz przyjaźnie. Szczególnie bogaty w emocje był dla mnie poprzedni rok. Wiele się w moim życiu zmieniło i sporo się nauczyłam.

Zrozumiałam, że spotykanie się z Wami to nie tylko moja pasja, ale również  moje życie. Dzielenie się z Wami energią i radością, widok Waszych uśmiechniętych twarzy – na tym w życiu najbardziej mi zależy. Chcę to robić again i again i mam nadzieję jak najdłużej podążać tą drogą.

Najważniejsze

moje spostrzeżenie z tych ostatnich lat, to, że nie tak bardzo liczą się stracone kilogramy, spożyte kalorie, ilość spalonego tłuszczu czy nabytej tkanki mięśniowej, jak to, byśmy te cele osiągali nie zaburzając przy tym swojego zdrowia.

Zrozumiałam też, że chcę w życiu tworzyć miejsca i grupy, w których będziemy dawać sobie energię, dbać o kondycję fizyczną, ale przede wszystkim o zdrowie, radość i szczęście.

Dlatego zacznę w tym miejscu. Chcę się z Wami dzielić nie tylko moją fitnessową pasją, ale zdobywaną na bieżąco wiedzą, pomysłami, projektami, moim życiem. Rozmawiać z Wami o sukcesach i  porażkach (w moim przypadku te kulinarne są najbardziej prawdopodobne 😉 Chcę z Wami rozwiązywać problemy i z Wami się cieszyć. Chcę szukać inspiracji w Was i mam nadzieję, również inspirować.

Liczę na Was, Wasze pomysły i wyzwania od Was.

Do zobaczenia !!!

Asia 🙂

 

Dziękuję Ci bardzo, że poświęciłaś czas na przeczytanie tego wpisu. 

Mam nadzieję, że okazał się on przydatny i przyniósł Ci potrzebną wiedzę oraz cenne wskazówki. 

A może był przyczyną refleksji lub chwili relaksu?

 

Shopping cart

Subtotal
Shipping and discount codes are added at checkout.
Checkout